Бездротова мережа WiFi

Для надання студентам доступу до онлайн-ресурсів в університеті додатково до фіксованої комп’ютерної мережі працє бездротова мережа WiFi. Станом на Серпень 2024 року в мережі функціонують понад 300 точок бездротового доступу до Інтернет, які встановлені у всіх навчальних та адміністративних будівлях університету.

Наш університет також є учасником міжнародної програми eduroam. Цей сервіс являє собою федеративну службу автентифікації, яка дозволяє користувачам з установ, що беруть участь у федерації, отримувати безпечний доступ до Wi-Fi мережі, використовуючи свої стандартні логін/пароль, так само, як вони це роблять для отримання бездротового доступу в своєму «домашньому» закладі. І тепер студенти та співробітники університету мають можливість користуватися безкоштовним Wi-Fi роумінгом у багатьох науково-освітніх мережах усього світу!